VÍTEJTE NA MÉM BAREVNÉM INSPIRATIVNÍM BLOGU


NOVÝ ČLÁNEK


To nejlepší ze Sicílie


O MNĚ


Vždycky jsem toužila po dobrodružství. Už od mala je ve mně touha objevovat místa, která jsou naprosto odlišná, proniknout do jiných krajin a kultur. Vidět vše na vlastní oči. Čím víc byly odlehlé, tím víc jsem toužila tam jet  a vidět je. Ráda bych vám proto na svém blogu ukázala to, co vidím já a to prostřednictvím svých fotografií a článků. 


TOP VÝBĚR


CESTOVNÍ DENÍK


Znáte to, během cest se můžete přetrhnout, abyste danou památku vyfotili ze všech světových stran, avšak k vyvolání samotné fotky už málokdy dojde. Se stejnou vášní také sbíráte všemožné útržky vstupenek z muzeí, palubní jízdenky či pohledy, abyste je ještě s větším zápalem o pár měsíců později zastrčili na dno šuplíku. Proto jsem se rozhodla, že tento přístup k zážitkům musím změnit a vytvořila si unikátní online cestovní deník, který mi už Alzheimer nevezme.


INSPIRATIVNÍ DENÍK


Co čekat od mého inspirativního deníku? Ráda si připomínám tradice či řemesla, na které jsme už téměř zapomněli. Rovněž se ráda obklopuji tvůrčími lidmi, kteří v sobě nedusí své ambice, touhy a skrytá nadání. Jsem na sto procent přesvědčená, že všichni jsme chodící studnice skrytých klenotů. Jsem ujetá na motivační nápisy či rady. Dodává mi to sílu, odvahu a inspiraci. Mám hned lepší náladu. Takže pokud jste jako já, budete u mne na blogu v motivačním ráji.


GURMÁNSKÝ DENÍK


Během svých cest jsem nasbírala spoustu receptů, kuchařek, ochutnala nespočet zdravých i nezdravých jídel. Koukala jsem lidem pod ruce když vařili a snažila se co nejvíce pochytit. A protože mne jídlo doprovází celý život, rozhodla jsem se s vámi podělit o tyto mé gurmánské zážitky. Neberte mne ovšem zcela vážně. Některé recepty jsem upravila zcela pro vlastní potřebu.

„Life is short, the world is wide, I wanna make some memories“