VÍTEJTE NA MÉM BAREVNÉM CESTOVNÍM INSPIRATIVNÍM BLOGU


NOVÝ ČLÁNEK


Kuala Lumpur

Koh Lipe: Thajské Maledivy


O MNĚ


Život je krátký, svět je obrovský, chci si udělat pár vzpomínek.se zpívá ve filmu Mama Mia. Vždycky jsem toužila po dobrodružství. Už od mala je ve mně touha objevovat místa, která jsou naprosto odlišná, proniknout do jiných krajin a kultur. Vidět vše na vlastní oči. Čím víc byly odlehlé, tím víc jsem toužila tam jet  a vidět je. Ráda bych vám proto na svém blogu ukázala to, co vidím já a to prostřednictvím svých fotografií a článků.


TOP VÝBĚR


CESTOVNÍ DENÍK


Znáte to, během cest se můžete přetrhnout, abyste danou památku vyfotili ze všech světových stran, avšak k vyvolání samotné fotky už málokdy dojde. Se stejnou vášní také sbíráte všemožné útržky vstupenek z muzeí, palubní jízdenky či pohledy, abyste je ještě s větším zápalem o pár měsíců později zastrčili na dno šuplíku. Proto jsem se rozhodla, že tento přístup k zážitkům musím změnit a vytvořila si unikátní online cestovní deník, který mi už Alzheimer nevezme.


ASIJSKÝ DENÍK


PROČ JAPONKY NESTÁRNOU A NECHODÍ NA PLASTIKU?


EVROPSKÝ DENÍK


TO NEJLEPŠÍ ZE SICÍLIE


AMERICKÝ DENÍK


PROČ JET NA KUBU? NENÍ UŽ POZDĚ?


AUSTRALSKÝ DENÍK


13 DŮVODŮ, KVŮLI KTERÝM JSEM SE ZAMILOVALA DO SYDNEY


ČESKÝ DENÍK


PO STOPÁCH ŽÍTKOVSKÝCH BOHYNÍ


PRAŽSKÝ DENÍK


PRAŽSKÝ MONTMARTRE. ROMANTICKÝ NOVÝ SVĚT NA HRADČANECH


ÚCHVATNÉ SVĚTOVÉ TREKINGOVÉ TRASY


LEVÁDY ANEB S HLAVOU V OBLACÍCH


TURISTICKÉ STEZKY A SVATOJAKUBSKÉ CESTY V ČESKÉ REPUBLICE


PO STOPÁCH CYRILA A METODĚJE CYRILOMETODĚJSKÁ STEZKA


INSPIRATIVNÍ DENÍK


ZA TAJEMSTVÍM MODROTISKU DO STRÁŽNICE


GURMÁNSKÝ DENÍK


Během svých cest jsem nasbírala spoustu receptů, kuchařek, ochutnala nespočet zdravých i nezdravých jídel. Koukala jsem lidem pod ruce když vařili a snažila se co nejvíce pochytit. A protože mne jídlo doprovází celý život, rozhodla jsem se s vámi podělit o tyto mé gurmánské zážitky. Neberte mne ovšem zcela vážně. Některé recepty jsem upravila zcela pro vlastní potřebu.

VYROBTE SI DOMA PŘÍRODNÍ ROSTLINNÝ JOGURT. JE TO HRAČKA!